Фустанчиња

Преслатко парче гардероба за малите слатки девојчиња. Создадени со љубов и внимание, обезбедувајќи топол и удобен стил за вашето бебе. Имаме прекрасен избор на фустанчиња во различни дезени и бои, изработени од меки и безбедни материјали. Внимателно изработените детали ги прават идеални за вашата мала принцеза. Нашиот асортиман вклучува фустанчиња за секоја пригода, од секојдневни до посебни поводи. Облечете го вашето бебе со љубов и стил со нашите прекрасни бебешки фустанчиња.

Вршиме бесплатна достава за Скопје.