Обувки

Дизајнирани за новороденчиња и бебиња. Нашите патичиња/папучки се изработени од меки и безбедни материјали, обезбедуваќи топол и удобен осеќај за вашето бебе. Откријте ги различните дезени, бои и шари и изберете го вашиот омилен модел. Нашите патичиња/папучки ќе го задржат вашето бебе топло и стилски облечено.

Вршиме бесплатна достава за Скопје.