Панталони

Нашите панталончиња се изработени од меки материјали што обезбедуваат удобност и слобода во движењето. Од класични дезени, до весели и јарки шари, нашиот избор на бебешки панталони ги задоволува сите вкусови.Прилагодени за нежната бебешка кожа и лесно се облекуваат/соблекуваат. Истражете ги нашите стилски опции и облечете го вашето бебе во најудобни и најмодерни панталони.

Вршиме бесплатна достава за Скопје.