Шпикозни

Меки и топли направени од мек памук им пружаат удобност и топлина на вашето бебе.Ги има во различни бои и стилови.Идеални за посвежите денови.Практични се, бидејќи лесно се облекуваат/соблекуваат. Комфорни, со слатки дезени, шпикозните се популарен избор на родителите за своето бебе.

Вршиме бесплатна достава за Скопје.